O Aqua Lublin

Naszym atutem jest basen olimpijski. Pełnowymiarowy, wyposażony w ruchome dno z 10 torami pływackimi. Zaawansowana technologia pozwala podzielić 50-metrową nieckę na dwie części i rozgrywać zawody również na krótszym dystansie. Pływakom może kibicować jednorazowo z trybun aż 2100 osób.

Wyjątkową atrakcją dla całych rodzin jest strefa rekreacyjna Aqua Lublin z basenami, jacuzzi, rwącą rzeką, zjeżdżalniami, wodnym placem zabaw oraz basenami zewnętrznymi. Niesłabnącym powodzeniem naszych klientów cieszy się Saunarium. Zachęcamy do korzystania z miejsc do ćwiczeń oraz fitness.

Po aktywności fizycznej warto skorzystać z oferty kulinarnej Restauracji Prosto z mostu, oferującej dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej oraz Tosaka sushi. Obie restauracje mieszczą się na parterze holu głównego.

Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z parkingu na 185 samochodów, a dla dłuższych pobytów przewidzieliśmy preferencyjne warunki.

Bilety parkingowe dla klientów Aqua Lublin, po opłaceniu pierwszej godziny parkowania, są promocyjnie przedłużane do 4 godzin. Nie dzieje się to automatycznie i aby skorzystać z przywileju należy najpierw opłacić pierwszą godzinę w parkometrze, włożyć bilet za szybę auta, a następnie podać numer rejestracyjny auta w Punkcie Obsługi Klienta, przy zakupie biletu na basen, przed wejściem do strefy kąpielowej.
Opłata za pierwszą godzinę wynosi 2,00 zł.

Regulamin Parkingu

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów wprowadzamy regularne ciche godziny w KAŻDY WTOREK w godz. 17:00 – 20:00 (FitGym w godz. 17:00 – 19:00), aby zwiększyć komfort osobom wrażliwym. W ramach tych godzin zostanie wyciszona muzyka – również w restauracjach Restauracja Prosto z mostu oraz Tosaka Sushi, przygaszone jaskrawe światło oraz wyłączone ekrany, a osoby w spektrum będą miały pierwszeństwo w zakupie biletów wstępu do AQUA Lublin.