O Aqua Lublin

Jedyny aquapark z basenem olimpijskim w Lublinie. Główną część obiektu stanowi wyposażony w ruchome dno basen olimpijski z 10 torami pływackimi. Zaawansowana technologia 50-metrowej niecki pozwala podzielić ją na dwie części i rozegrać zawody również na dystansie 25 metrów. Na trybunach znajduje się 2100 miejsc, z których widzowie mogą obserwować popisy pływaków.

Aqua Lublin to nie tylko baseny, ale tez szereg wodnych atrakcji. Jacuzzi, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw oraz miejsca do ćwiczeń, czy siłowania i fitness to tylko część z dostępnych rozrywek.

Po wodnym szaleństwie zapraszamy do restauracji, znajdującej się na parterze Aqua Lublin: Prosto z mostu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Parking płatny dla 185 samochodów.

Bilety parkingowe dla klientów Aqua Lublin, po opłaceniu pierwszej godziny parkowania, będą przedłużane w Punkcie Obsługi Klienta do 4 godzin.
Dlatego, klienci Aqua Lublin, PO opłaceniu pierwszej godziny w parkometrze, PRZY zakupie biletu na basen, proszeni są o podanie numeru rejestracyjnego samochodu.

Opłata za pierwszą godzinę – 2,00 zł

Regulamin Parkingu