Lubelskie Dni Seniora na sportowo

KATEGORIA

DATA

03.06.2024

MIEJSCE

Aqua Lublin

BILETY JUŻ OD

DARMOWE

Lubelskie Dni Seniora na Sportowo!
Zapraszamy serdecznie seniorów do aktywnego spędzenia czasu podczas XII Lubelskich Dni Seniora! Wierzymy, że wiek to tylko liczba, a ruch to recepta na zdrowie i dobre samopoczucie!
 
Przygotowaliśmy dla Was zajęcia aquafitness w CSR Łabędzia i Aqua Lublin! Ruch w wodzie to nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale też relaks dla ciała i umysłu. Dołączcie do nas i poczujcie radość każdego ruchu!
 
A to nie koniec! Po aktywnym treningu zapraszamy Was na zwiedzanie naszego Centrum Historii Sportu w Lublinie. Odkryjcie fascynujące historie naszych lokalnych bohaterów sportowych i inspirujcie się ich pasją i determinacją. Chętne osoby na zwiedzanie prosimy o wcześniejsze zapisy: tel.: 724 991 136 lub e-mail: zwiedzanie@mosir.lublin.pl
 
„Seniorzy są filarem społeczeństwa, źródłem mądrości i doświadczenia, których znaczenie przekracza każdą liczbę. Ich aktywność jest inspiracją dla kolejnych pokoleń, dlatego cieszymy się, że możemy razem celebrować ich istotną rolę w naszej społeczności.” – mówi Monika Lipińska, Wiceprezes MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie
 
Niech Lubelskie Dni Seniora na Sportowo będą dla Was nie tylko czasem ruchu, ale także spotkań, inspiracji i wspólnych emocji!
 
Do zobaczenia!