Mikołajkowe LASER PARTY

Mikołajkowe LASER PARTY
W trakcie imprezy krótki pokaz jazdy figurowej oraz gry i zabawy z upominkami prowadzone przez mikołajów z Miejskiego Klubu Łyżwiarskiego Libella.

Chodź na łyżwy

Dzień Otwarty programu Chodź na Łyżwy w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę na lodowisku Icemania, gdzie bezpłatne zajęcia przeprowadzą instruktorzy dwóch miejscowych klubów – MKŁ Libella Lublin oraz UKŁ Salchow Lublin.

Pływacka Sztafeta Niepodległości

Płyniemy w Dzień Niepodległości !  Pływacka Sztafeta Niepodległości11 listopada 2021 godz. 10.00Miejsce: Basen olimpijski W wydarzeniu uczestniczyć mogą wszyscy pływający, którzy chcą się sprawdzić na dystansie 100m, dowolnym stylem i w dowolnym czasie . Zapisy trwają do 9 listopada, zgłoszenia można przesyłać na adres: pioswim@wp.pl,tel. 510 089 179 UWAGA!Uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal oraz dyplom, a dla wszystkich zapisanych […]

Laser Party

Jazda na łyżwach w świetle kolorowych świateł i laserów przy dźwiękach hitów wszech czasów granych przez DJ-a.

Gorąca Noc Urodzinowa

Z okazji urodzin Aqua – najgorętsza noc tej jesieni. Start 16 października godz 21.00   W programie: 4 wyjątkowe seanse saunowe dostęp do strefy zewnętrznej aquaparku drobny poczęstunek konkursy  nagrodami niespodzianki Bilety do nabycia w kasach oraz ONLINE.

Piraci na wyspie Aqua Lublin

Sympatyczni piraci przygotowali moc zabaw i konkursów z nagrodami dla wszystkich gości Aqua Lublin. Zapraszamy do dołączenia do wspólnej zabawy na Aqua Lublin w niedzielę (1.08) od 11:00 do 16:00.

Weekendowy Dzień Dziecka w Aqua Lublin

W Aqua Lublin Dzień Dziecka zaczynamy świętować już jutro. Z tej okazji przez cały weekend : dzieci do 9 roku życia – 1 zł; dzieci starsze i młodzież do 18 roku życia 25% rabat na bilety ulgowe. Oprócz tego w sobotę i w niedziele w godz. 11-15 super atrakcje, animacje, gry, konkursy i zabawy. W […]

Dzień Dziecka na Łabędziej

Na basenie Łabędzia Dzień (Weekend) Dziecka świętujemy już w sobotę i niedzielę 28-29 maja. Zapraszamy do wodnej zabawy wszystkie dzieci i dorosłych. Sprawdźcie jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy! Promocja na bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia!!! dzieci do 9 roku życia kupują bilet ulgowy w promocyjnej cenie 1 zł dzieci i […]

EKO Piknik

5 czerwca zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina nad Zalew Zemborzycki. Wspólnie posprzątamy tereny zielone wokół lubelskiego morza, a potem weźmiemy udział w pikniku na terenie eventowym ośrodka Słoneczny Wrotków.