O Lodowisku

Icemania to jedyne kryte lodowisko z pełnowymiarową, dobrze utrzymaną taflą o wymiarach 30x60m. Klienci mogą korzystać z szafek na ubrania oraz  zaplecza sanitarnego. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia  sprzętu rekreacyjnego: łyżew, kasków, pingwinów do nauki jazdy. Możliwy jest także serwis łyżew. Lodowisko funkcjonuje zgodnie z harmonogramem, a jednorazowo na tafli może ślizgać się 300 osób. Lodowisko funkcjonuje w sezonie jesienno-zimowym.

Na torze lodowym poza komercyjną jazdą odbywają się treningi klubów łyżwiarskich, mecze hokeja, zawody w łyżwiarstwie figurowym oraz short track-u. Lodowisko znane jest także z organizowanych cyklicznie eventów „Laser Party”. Uczestnicy jeżdzą na łyżwach w rytm muzyki oraz w blasku laserów. Każde wydarzenie ma swój przewodni motyw i połączone jest z pokazami trików i konkursami dla uczestników.

Bilety parkingowe dla klientów Lodowiska Icemania, po opłaceniu pierwszej godziny parkowania, będą przedłużane w Punkcie Obsługi Klienta do 4 godzin.
Dlatego, klienci Lodowiska Icemania, PO opłaceniu pierwszej godziny w parkometrze, PRZY zakupie biletu na basen, proszeni są o podanie numeru rejestracyjnego samochodu lub samodzielne wpisanie numeru rejestracyjnego na monitorze zlokalizowanym ZA kasami.

Opłata za pierwszą godzinę – 2,00 zł

Regulamin Parkingu