Freestyle Laser Party

Freestylowe Laser Party na lodzie! To już 18. edycja naszej laserowej imprezy. Tym razem z głośników polecą przeboje w klimacie hip hop oraz z okazji walentynek miks utworów dla zakochanych.

Świąteczna Potańcówka

Zapraszamy na Świąteczną Potańcówkę! Kolorowe światła, świąteczna muzyka, konkursy z nagrodami i najlepszy zimowy klimat w mieście!
👉 17 grudnia (sobota) godz. 19-21 na lodowisku Icemania
👉 wjazd 29 zł

KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI

Już 17 września 2022 r. w Lublinie odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji społecznej Książka za worek śmieci. Na uczestników wydarzenia w Lublinie czeka 50 książek, a w całej Polsce – aż 1000.

The Dire Straits Experience (ODWOŁANY)

„Z przykrością informujemy, że trasa zespołu The Dire Straits Experience w Polsce i Czechach, nie może odbyć się w zaplanowanym terminie. Koncerty zostaną przełożone na inny termin. Termin nowych koncertów podamy jak najszybciej. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na wyrozumiałość. Jednocześnie przypominany, iż wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.”

Zagraj z nami HEY JOE !

Gitarowa impreza dla Was i z Wami. Gramy z Wojtkiem Cugowskim oraz ekipą z Rock Music School Hey Joe! Łączymy się z Wrocławiem i wspólnie bijemy rekord w graniu na gitarze.