Gabinet Masażu

Od tysięcy lat masaż jest znakomitą terapią dla ciała i umysłu. Pomaga zmniejszyć napięcie, poprawić krążenie i samopoczucie, by odprężyć ciało. Pod jego wpływem pobudzane są mięśnie, które dostają więcej substancji odżywczych i tlenu. Zwiększa się ukrwienie, elastyczność i wytrzymałość stawów. Zmniejsza się opór krwi w tętnicach. Masaż działa pobudzająco i uspokajająco na układ nerwowy. Poprawia czynność filtracyjną nerek, trawienie i działanie układu pokarmowego oraz oddechowego.
Poprzez zmianę intensywności, tempa oraz rodzaj (np. ugniatanie, głaskanie, tarcie, stukanie), masaż może mieć charakter leczniczy, relaksacyjny, pobudzający, lub sportowy. Z masażu mogą korzystać m.in. osoby z zaburzeniami funkcji mięśni, nadmiernego napięcia, obrzękami, zapaleniami, po urazach, czy przeciążeniach. Ale także wszyscy, dla których ważne jest dobre samopoczucie.

NOWOŚĆ!
Eleganckie vouchery podarunkowe na masaż klasyczny lub relaksacyjny na 60 min ważne 3 miesiące od zakupu.

Masuję od 16 lat i bardzo lubię to co robię. Praca to moja pasja. Mam swój styl i niepowtarzalną technikę. Obecny styl życia powoduje, że wiele osób ma problemy z mięśniami, stawami, czy kręgosłupem, a do specjalisty przychodzi za późno – zwykle wtedy, kiedy ból nie pozwala na normalne funkcjonowanie. Nie warto czekać, a wczesnych dolegliwości można łatwo się pozbyć. Choćby poprzez nierozluźnienie barków, zmęczonych pracą biurową, czy masaż relaksujący całe ciało.
Rodzaj masażu zawsze dostosowuję do potrzeb i stanu klienta. Staram się maksymalnie aktywować wszystkie grupy mięśni i pobudzać je do lepszej pracy. Jeśli trzeba zmieniam intensywność. Bywam także psychologiem. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta, a satysfakcję daje mi fakt, że wielu przychodzi na mój masaż regularnie.

Najstarsza metoda leczenia. Może być stosowany jako leczniczy, sportowy, kosmetyczno-higieniczny oraz profilaktyczny.

Wyjątkowa ceremonia wykonywana ciepłym olejkiem, składającym się w 100% z naturalnych składników oraz aromatycznej eterycznej mieszanki. Jej wyjątkowa formuła sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście gładka i miękka. Masaż relaksacyjny przynosi ukojenie ciału, zapewnia relaks i odprężenie, pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Dodaje energii i poprawia nastrój. Zapewnia skórze długotrwałą miękkość i nawilżenie, odżywia i uelastycznia.

          CENNIK

KONTAKT i ZAPISY