Gabinet Masażu

Masaż to zabieg terapeutyczny, który wykazuje właściwości lecznicze, relaksacyjne i regenerujące. Wpływa korzystnie na ciało i umysł, wspomaga krążenie, odmładza, pomaga zachować ruchomość i elastyczność stawów oraz mięśni. Zapraszamy do naszego Gabinetu Masażu, pełnego odprężenia, aromatycznych olejków i spokojnej muzyki w profesjonalnym wydaniu, za którym stoi wieloletnia praktyka i doświadczenie zawodowe.

Najstarsza metoda leczenia. Może być stosowany jako leczniczy, sportowy, kosmetyczno-higieniczny oraz profilaktyczny.

Właściwości gorących kamieni znane są już od czasów starożytnych. Znalazły one zastosowanie w czasach późniejszych w ratowaniu ludzi wyziębionych. Bazalt z którego wykonane są kamienie, pozyskiwany jest z rejonów czystych ekologicznie, jak Hawaje czy Bali. Minerał ma znakomity współczynnik magazynowania ciepła oraz energii, które podczas masażu przywracają organizmowi równowagę. Wszechstronne właściwości masażu kamieniami znajdują zastosowanie w regeneracji mięśni, łagodzeniu objawów stresu czy wzmacnianiu elastyczności skóry.

Działa silnie detoksykacyjnie na organizm, wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, przez co pomaga w usuwaniu szkodliwych substancji. Miód działa na nasz organizm jak naturalny antybiotyk, regeneruje, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, poza tym przyspiesza gojenie ran, odmrożeń i oparzeń. Wyciąga on nagromadzone w skórze toksyny, a otwierając pory, intensywnie dotlenia, poza tym jest on o wiele bardziej skuteczny niż intensywny peeling.

Celem tego masażu należy rozbicie i rozdrobnienie tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie ukrwienia skóry i mięśni, co prowadzi do przyspieszenia przemiany materii. Zastosowane w trakcie masażu silne i wykonywane w intensywnym tempie techniki pozwalają na szybsze pozbycie się niechcianych centymetrów. Podczas serii masaży wyszczuplających wskazana jest aktywność fizyczna i zdrowa dieta.

Wyjątkowa ceremonia wykonywana ciepłym olejkiem, składającym się w 100% z naturalnych składników oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jej wyjątkowa formuła sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście gładka i miękka. Masaż relaksacyjny przynosi ukojenie ciału, zapewnia relaks i odprężenie, pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Dodaje energii i poprawia nastrój. Zapewnia skórze długotrwałą miękkość i nawilżenie, odżywia i uelastycznia i poprawia stan skóry.

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce, powoduje zassanie skóry wraz z tkankami podskórnymi, przez co wywołuje ich intensywne przekrwienie oraz pobudzenie włókien odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry. Pobudza krążenie krwi i płynów, przez co pomaga usunąć z organizmu zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny. Wynikiem przyspieszonej przemiany materii jest szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i skuteczna walka z celulitem.