Rozpoczynamy III edycję akcji „Metamorfozy z FitGym”.

Może w niej wziąć udział każdy, kto chce wraz z nowym rokiem zawalczyć o siebie. Wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy !

Przez 3 miesiące zapewniamy indywidualny trening personalny, konsultacje dietetyka i fizjoterapeuty oraz nieograniczony dostęp do siłowni FitGym.

W nagrodę wygrasz świetną sylwetkę, zdrowsze ciało, a w gratisie – roczny karnet na siłownię.

Wyłonienie uczestników akcji nastąpi w dwóch etapach. Najpierw komisja złożona m.in. z profesjonalnych trenerów personalnych wybierze ze wszystkich chętnych osiem osób. Następnie na profilu facebook.com siłowni FitGym odbędzie się głosowanie i wybór czterech finalistów.

Wybrane osoby przez trzy miesiące, trzy razy w tygodniu, będą ćwiczyć pod okiem naszych trenerów personalnych. Będą miały również nieograniczony dostęp do centrum treningowego. Dodatkowo każda osoba będzie mogła skorzystać z pełnej trzymiesięcznej kuracji pod nadzorem dietetyka w Gabinecie Projekt Zdrowie Lublin Czechów oraz wsparcia fizjoterapeuty z Gabinetu Masażu i Rehabilitacji Bartka Wybrańskiego.

Wybrane osoby przez trzy miesiące, trzy razy w tygodniu, będą ćwiczyć pod okiem naszych trenerów personalnych. Będą miały również nieograniczony dostęp do siłowni Fitgym. Dodatkowo każda osoba będzie mogła skorzystać z pełnej trzymiesięcznej kuracji pod nadzorem dietetyka w Gabinecie Projekt Zdrowie Lublin Czechów oraz konsultacji u fizjoterapeuty z Gabinetu Masażu i Rehabilitacji Bartka Wybrańskiego.

Świetna sylwetka, zdrowsze ciało, lepsze samopoczucie a w gratisie roczny karnet na siłownię !

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY