Rozpoczynamy II edycje akcji „Metamorfozy z FitGym”.

Może w niej wziąć udział każdy, kto chce na wiosnę zadbać o swoje zdrowie i ciało. Wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy !

Przez 3 miesiące zapewniamy indywidualny trening personalny, konsultację dietetyka i nieograniczony dostęp do siłowni Fitgym.

W nagrodę wygrasz świetną sylwetkę, zdrowsze ciało, a w gratisie – roczny karnet na siłownię.

Wyłonienie uczestników akcji nastąpi w dwóch etapach. Najpierw komisja złożona m.in. z profesjonalnych trenerów personalnych wybierze ze wszystkich chętnych osiem osób: cztery kobiety i czterech mężczyzn. Następnie na fan page’u siłowni FitGym odbędzie się głosowanie i wybór czterech finalistów.

Wybrane osoby (dwie panie i dwóch panów) przez trzy miesiące, trzy razy w tygodniu, będą ćwiczyć pod okiem naszych trenerów personalnych. Będą miały również nieograniczony dostęp do centrum treningowego. Dodatkowo każda osoba będzie mogła skorzystać z pełnej trzymiesięcznej kuracji pod nadzorem dietetyka w Gabinecie Projekt Zdrowie Lublin Czechów.

Wybrane osoby (dwie panie i dwóch panów) przez trzy miesiące, trzy razy w tygodniu, będą ćwiczyć pod okiem naszych trenerów personalnych. Będą miały również nieograniczony dostęp do siłowni Fitgym. Dodatkowo każda osoba będzie mogła skorzystać z pełnej trzymiesięcznej kuracji pod nadzorem dietetyka w Gabinecie Projekt Zdrowie Lublin Czechów.

Roczny karnet na siłownie !

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY