Trenerzy i instruktorzy

Agnieszka

Trener personalny z dużą wiedzą z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki. Instruktor pływania oraz ratownik wodny. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Pływanie rozpoczęło przygodę ze sportem, które trenowała przez 17 lat. Była wielokrotną medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu stylem klasycznym oraz w sztafetach. Trenowała również wiele innych dyscyplin sportu, które uczyniły ja wszechstronnie wysportowaną.
Od 10 lat odnajduje pasje w sportach siłowych, kształtujących sylwetkę. Startowała w sportach sylwetkowych zajmując medalowe miejsca m.in. na Pucharze Polski w kulturystyce i fitness w kategorii fitness atletyczne kobiet.
Specjalizuje się w treningu siłowym, kształtującym sylwetkę, rozbudowującym masę mięśniową, redukującym tkankę tłuszczową, poprawiającym kondycje i wzmacniającym mięśnie.
Wyznaje zasadę ,że pracą i dyscypliną można osiągnąć wszystko. Promuje zdrowy tryb życia,poleca ruch i zdrową dietę jako przepis na sukces.
Sport to jej pasja ,którą zaraża ludzi dookoła.

Mateusz

Sport jest w jego życiu od zawsze. Jeszcze jako dziecko uczestniczył w różnych zajęciach jak piłka nożna, basen, karate czy boks. Jednak prawdziwa pasja przyszła gdy pierwszy raz poszedł na siłownię. I tak już zostało do dziś. Swoje zamiłowanie do sportu kontynuował studiując Wychowanie Fizyczne w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Od 2018 roku pracuje na siłowni FitGym  i zaraża ludzi pasją do sportu. Podczas wspólnych zajęć pokaże jak wykonywać ćwiczenia dokładnie technicznie, z wysokim poziomie bezpieczeństwa i bez ryzyka kontuzji. Dodatkowo na każdym kroku mobilizuje w atmosferze wzajemnego szacunku. Wspólne zaangażowanie gwarantuje poprawę samopoczucia oraz pomoże osiągnąć zamierzony cel.

Weronika

Aktywność fizyczna towarzyszy jej od najmłodszych lat. W dzieciństwie zaczęła się jej przygoda z tańcem. Początkowo uczęszczała do Społecznego Ogniska Baletowego w Lublinie, później do szkoły tańca współczesnego gdzie nauczyła się innych stylów tanecznych. Dodatkowo brała udział w zajęciach akrobatycznych. Cztery lata temu zaczęła się jej przygoda z siłownią. Tutaj zdobyła wiedzę z zakresu treningu siłowego z wykorzystaniem dodatkowego ciężaru ale także z treningów, które wykorzystują ciężar własnej masy ciała. Od 2021 r. pracuje w FitGym. Specjalizuje się głównie w treningu wytrzymałościowym, wzmacniającym oraz stretchingu, a przy tym z przyjemnością pomaga uczyć się świadomości własnego ciała. Od 2023r. posiada uprawnienia Trenera Personalnego.

Karolina

Instruktor fitness z ponad 10letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningach wytrzymałościowo-siłowych oraz profilaktycznych. Jest certyfikowanym instruktorem m.in. Pilates, Aerial ®Jogi, Stretchingu, BOSU, Treningu Funkcjonalnego, czy Treningu kobiet w ciąży i po porodzie. Ogromną wagę przywiązuje do techniki wykonywanych ćwiczeń, a zajęcia, które prowadzi są dynamiczne, różnorodne i dostosowane do poziomu grupy. Od 2024r. posiada uprawnienia Trenera Personalnego.

Na zajęcia z Karoliną zapraszamy w poniedziałki: Fit Sztangi (18:30) i Zdrowy kręgosłup (19:30).

Krzysztof

Jest pełnym energii i bardzo pozytywnym człowiekiem. Od 2022r. prowadzi zajęcia grupowe zw. „zajezdnią” w FitGym. Każdy trening u Krzyśka to coś nowego, zero monotonii, miła atmosfera i na pewno dobra zabawa. W swoich treningach stawia na siłę, kondycję i wytrzymałość.
Lekko nie jest, ale na pewno warto.

Na cross trening z Krzysztofem zapraszamy we wtorki (19:00), czwartki (19:30) i soboty (10:00).