O Słoneczny Wrotków

Słoneczny Wrotków to propozycja rekreacji i wypoczynku nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Kompleks basenów z miejscem do plażowania czy wypożyczalnia sprzętu sportowego to tylko jedne z wielu atrakcji. To doskonała opcja na spędzenie wolnego czasu w okresie letnim dla mieszkańców Lublina i okolic.

Kompleks składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości:

    • basenu pływackiego,
    • basenu 25-metrowego,
    • dwóch basenów 12 metrowych
    • 7-metrowego brodzika.

Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.
 
W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, piłki i siatki do siatkówki oraz zestawy do badmintona. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.
 
W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.
 
Parking płatny dla 400 samochodów (wjazd od ul. Osmolickiej).