Formularz

rezerwacji

grupy

 

 

Nasi partnerzy:

 


 

Atrakcje SW

 

Szanowni Państwo,
przypominany, że kompleks Słonecznego Wrotkowa będzie czynny do poniedziałku 31 sierpnia.Po zamknięciu pracownicy MOSiR "Bystrzyca" przystąpią do spuszczania wody, konserwacji i napraw urządzeń. Od 26 czerwca do 27 sierpnia baseny zanotowały 64 721 wejść.
 

Do końca września czynny będzie płatny parking przy ul. Osmolickiej (w godz. 10-18) oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (w pogodne dni, od poniedziałku do piątku w godz. 14-18, w soboty i niedziele w godz. 10-18). W pogodne weekendy zamierzamy również udostępnić parking przy ul. Krężnickiej.
W przyszłym roku postanowiliśmy otworzyć Słoneczny Wrotków wcześniej niż dotychczas, tj. już od początku czerwca.

 

 

Dziś pracownicy MOSiR "Bystrzyca" zauważyli niepokojący wygląd wody przy plażach na Marinie i Wrotkowie. Z uwagi na możliwość wystąpienia sinic, obie plaże zostały zamknięte. Przypomnijmy, że 31 sierpnia i tak miał być ostatnim dniem funkcjonowania kąpielisk przy wspomnianych plażach.

 

Zamknięcie al. Bryńskiego
Od wtorku 11 sierpnia zamknięta będzie al. Bryńskiego (ulica wiodąca przez zaporę na Zalewie Zemborzyckim). Ma to związek z podjęciem prac remontowych przy urządzeniach jazu (przepuszcza wodę przez zaporę) zbiornika „Zemborzyce”. Prace te są niezbędne z uwagi na bezpieczeństwo samej zapory. Generalny remont tego miejsca zostanie przeprowadzony po raz pierwszy od 40 lat.
11 sierpnia wykonawca - Budownictwo Wodne spółka jawna ze Stalowej Woli
- wygrodzi plac budowy. Umowny termin zakończenia robót to 30 listopada 2015 roku.


 

Renowacja Mariny nad Zalewem Zemborzyckim - zbieramy kapsle

Renowacja Mariny nad Zalewem Zemborzyckim - zbieramy kapsle

Już wkrótce teren Mariny nad Zalewem Zemborzyckim nabierze całkiem nowego charakteru, a mieszkańcy Lublina zyskają dodatkowe miejsce, gdzie będą mogli wypocząć, czy spotkać się z przyjaciółmi.

Czytaj całość »
Koncert Katie Melua i Mela Koteluk - 3.09.2015 r. Arena Lublin

Koncert Katie Melua i Mela Koteluk - 3.09.2015 r. Arena Lublin

Katie Melua już na początku września wystąpi w Polsce podczas tegorocznego Europejskiego Festiwalu Smaku organizowanego w Lublinie. Przed jej występem będziemy mogli posłuchać występu Meli Koteluk.

Czytaj całość »
Słoneczny Wrotków - sezon 2015

Słoneczny Wrotków - sezon 2015

Słoneczny Wrotków jest najciekawszym miejscem spędzania czasu wolnego nad Zalewem Zemborzyckim. Wzdłuż brzegu ciągnie się dwustumetrowa piaszczysta plaża z boiskami do siatkówki. Maluchy mogą bezpiecznie bawić się na licznych placach zabaw rozstawionych w terenie.

Czytaj całość »
Kajakiem przez Bystrzycę

Kajakiem przez Bystrzycę

Sezon kajakowy został  rozpoczety. Spływ kajakiem to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu.  Spływy Bystrzycą rozpoczynają się w Prawiednikach i kończą metą na Zalewie Zemborzyckim. Wypożyczalnia sprzętu na Słonecznym Wrotkowie zaprasza.

Czytaj całość »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria Bottom
Kamerka
Mosir Icemania H20 Hala Globus Globus SKI Zalew Zemborzycki Centrum Zdrowych Pleców