Atrakcje SW

 

Szanowni Państwo,

Od 1 października parking przy ul. Osmolickiej będzie bezpłatny. Nastąpił też koniec działalności wypożyczalni sprzętu wodnego uruchomionej na sezon wakacyjny.
Przypominamy, że w przyszłym roku postanowiliśmy otworzyć Słoneczny Wrotków wcześniej niż dotychczas, tj. już od początku czerwca.

 

 

Zamknięcie al. Bryńskiego
Od wtorku 11 sierpnia zamknięta jest al. Bryńskiego (ulica wiodąca przez zaporę na Zalewie Zemborzyckim). Ma to związek z podjęciem prac remontowych przy urządzeniach jazu (przepuszcza wodę przez zaporę) zbiornika „Zemborzyce”. Prace te są niezbędne z uwagi na bezpieczeństwo samej zapory. Generalny remont tego miejsca zostanie przeprowadzony po raz pierwszy od 40 lat.
Umowny termin zakończenia robót to 30 listopada 2015 roku.


 

Renowacja Mariny nad Zalewem Zemborzyckim - zbieramy kapsle

Renowacja Mariny nad Zalewem Zemborzyckim - zbieramy kapsle

Już wkrótce teren Mariny nad Zalewem Zemborzyckim nabierze całkiem nowego charakteru, a mieszkańcy Lublina zyskają dodatkowe miejsce, gdzie będą mogli wypocząć, czy spotkać się z przyjaciółmi.

Czytaj całość »
Słoneczny Wrotków - sezon 2015

Słoneczny Wrotków - sezon 2015

Słoneczny Wrotków jest najciekawszym miejscem spędzania czasu wolnego nad Zalewem Zemborzyckim. Wzdłuż brzegu ciągnie się dwustumetrowa piaszczysta plaża z boiskami do siatkówki. Maluchy mogą bezpiecznie bawić się na licznych placach zabaw rozstawionych w terenie.

Czytaj całość »
Kajakiem przez Bystrzycę

Kajakiem przez Bystrzycę

Sezon kajakowy został  rozpoczety. Spływ kajakiem to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu.  Spływy Bystrzycą rozpoczynają się w Prawiednikach i kończą metą na Zalewie Zemborzyckim. Wypożyczalnia sprzętu na Słonecznym Wrotkowie zaprasza.

Czytaj całość »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria Bottom
Kamerka
Mosir Icemania H20 Hala Globus Globus SKI Zalew Zemborzycki Centrum Zdrowych Pleców